Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

APARATURA

Mikrotom wyposażony w wibrujące ostrzami pozwalające na przygotowanie cienkich skrawków preparatów tkankowych (0-100 mm). Możliwość zastosowania w wielu dziedzinach nauk biologicznych – np. neurofizjologii, neuropatologii, patologii eksperymentalnej) a także w botanice (korzenie i rośliny).

Mikroskop dedykowany do obserwacji oraz fotografowania preparatów tkankowych w świetle przechodzącym. Urządzenie bazuje na Technologii FusionOptics (głębia ostrości do 12 mm) oraz umożliwia uzyskanie powiększenia nawet do 55x. Odległość robocza wynosząca 122 mm umożliwia łatwą manipulacją próbką pod mikroskopem w trakcie obserwacji. Urządzenie z jest zintegrowane z kamerą, pozwalającą na transmisję obrazu do ekranu komputera w programie LAS V4.10

Drukarka 3D umożliwiająca wydruk dowolnych zaprojektowanych konstruktów z wykorzystaniem filamentów PLA, ABS, CPE, PVA, Nylon (średnica 2,85 mm). Urządzenie współpracuje z oprogramowaniem Ultimaker CURA, które oferuje możliwość przygotowania wydruku. Roboczy obszar zadruku: 215x215x200 mm.

 

Pełna specyfikacja techniczna dostępna na stronie: https://www.3drukarki.pl/Ultimaker-3-Gratis-p432